Bırak Uyanson Gecem

      

 

 

 

Fısılda adını sevgilinin ey gece. Hep hüzünlerle sardın, bir kez olsun sadece bir kez umutla karşılamamı sağla sabahı. Bir kez giderken, beni tek başıma bırakma ardında. Bir umut, bir isim, bir cisim bırakarak git. Öyle git ki döndüğünde geri seni hiç olmadığı gibi sarmalayayım. Bir kez de mutluluktan uyumayayım. Göster bana yolumu, hatta tut kolumdan at bilinmedik diyarlara, biraz da oralarda dolaşayım.

Bırak bir başka hayatta Ay olayım, bir güneş doğsun ruhuma, aydınlatsın beni. Tüm güzelliğim olduğu gibi görünsün, aksın içimden. Ayın yüzeyi gibi pürüzlü olsa da yüreğim, bırak o da benim özelliğim olsun. Kim yadırgadı ki Ay'ı yüzeyi yüzünden, sevgili yadırgasın yaralarımdan. Belki böyle olduğum için daha bir farklı sever beni.

Renklerim solduğundan beridir sana aittim zaten, izin ver tekrar canlansın. Uzun zamandır uyuyan ruhumu izin ver uyandırayım, buz tutan kalbimi eriteyim. Önümdeki sis bulutuna girmek benim tercihim, suçlama asla kendini, yolun sonunda beni bekleyene razı olayım. Olacaksa sonum, bırak da bu sevda yolunda son nefesimi vereyim. 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !